top of page
Audaces Otomatik Pastal
Çizim Programı

Audaces Marker

Kumaştan en iyi şekilde faydalanın mümkün olan en yüksek tasarruf ile kazançlı olun!

Hammadde, bir parçanın maliyetinde önemli bir ağırlığa sahiptir ve bu kaynağı optimize etmek, büyük ölçekli kârlılık elde etmek için kritik öneme sahiptir. Zaman tasarrufu, son tarihlerin karşılanması ve koleksiyonların yetiştirilmesi hızının arttırılması anlamına gelebilir. Audaces Marker, bir veya daha fazla bilgisayardan gönderilen yerleştirme kuyruklarını yöneterek ve işleyerek zaman ve hammadde tasarrufu sağlayan yerleştirme seçeneklerine sahiptir.

Sonuç olarak Audaces Otomatik Pastal Programı, kumaştan maksimum düzeyde kullanım sağlanmış olacak ve her zaman maksimum seviyede kumaş sarfiyatı ile binlerce metre kare kumaştan tasarruf edilmesini en yüksek düzeyde sağlamış olacaktır. 

Pratik_ve_Hızlı_Otomatik_Pastal_Programı
Pratik ve Hızlı
Digital Baskı Uyarlama Özelliği.PNG
Dijital Baskı Uyarlama

Kalıpları, ayarladığınız maksimum süre ile en yüksek verimliliği elde edin.

Dijital kumaş baskısı için kalıpları baskılarla doldurarak üretiminizi kişiselleştirin. Zamandan ve hammaddeden tasarruf edin! Baskıları kalıpların üzerine yerleştirin ve yalnızca maksimum keyif almak için otomatik olarak yerine oturması gereken kalıpların içine yazdırın.

Yatırımın Hızlı Geri Dönüşümü.PNG
Yatırımın Hızlı Geri Dönüşü
'a Yakın Verimlilik.PNG
%90 ve Üzeri Verimlilik

Kumaştan sağlanan tasarruf ile binlerce metre kare kumaş kara dönüşür.

Büyük tasarruf ile elde edilmiş sonuçlar, üretiminizin optimizasyonu ve planlanması için "KARLI" analizi ve başarılı kararlar vermenizi sağlar

bottom of page