top of page

OFİSİNİZE BAĞLI KALMAYIN

3CX ile özgürlügün tadını çıkarın!

3CX Telefon Santrali ile 

gücünüze güç katın!

3CX, IP PBX telefon sistemi, ofisinize evden bağlanmanızı sağlayan, yönetimi kolay tam manasıyla birleşik iletişim çözümleri sunan açık tabanlı bir iletişim sistemidir. 

Herhangi bir işletme veya ofis için uygun olan 3CX, her ihtiyacınızı karşılayabilir; fiziksel olarak bir yere bağlı kalmadan yerden bağımsız çalışır, uzak ara mesafeleri ortadan kaldırır, iletişim karmaşasına son verir, gelişmiş yönetim özellikleri ve tümleşik video conferans / web conferans / webmeeting gibi çözümleriyle tüm santral sistemlerinin özelliklerini tek bir yerde toplar.

 

3CX, telefon maliyetlerini %80 azaltan, Android, IOS, MACOS, Linux ve Windows gibi en çok kullanılan sistemlerin tamamı ile uyumlu, kolaylıklar sunan kullanıcı dostu iletişim çözümleri sistemidir.

3CX, işletme içi iletişim sisteminizin kurulumunu ve bakımını o kadar kolay hale getirir ki, ister bir cihazda, ister sunucuda veya bulutta zahmetsizce yönetebilirsiniz.

3CX ile telefon sisteminizi bir tıkla rapor edebilir, bir tıkla çalışanlarınıza kurabilir, bir tıkla call center gruplar oluşturabilir, bir tıkla video konferanslar düzenleyebilir ve yine tek tıkla, dahili numaralar ve telekom hatlarını kolaylıkla oluşturabilir / yönetebilirsiniz!

Sizde bugün 3CX sahibi olun...

3cx.png
3CX Telefon Sistemi.png
3cx IOS download.png
3cx Google Play.png
3cx old Google Play.png
3CX Webmeeting - 3CX Video Conferans
3cx Webmeeting.png
3cx Google Play.png
3cx IOS download.png
3cx Webmeeting Türkçe.png

3CX Video Konferans - İletişiminizi Kolay Sağlayın!


Genellikle hem mevcut hem de potansiyel müşterilerinizle ve çalışanlarınızla yüz yüze görüşme ihtiyacı vardır, ancak zaman ve bütçe kısıtlamaları nedeniyle, özellikle ziyaret ettiğiniz kişiler için yerinde bir ziyaret her zaman mümkün olmayabilir. iletişim ihtiyacı farklı ülkelerde bulunabilir.

Video konferans, dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla bağlantı kurmayı kolaylaştırır. Satış konuşmanız, ürün sunumunuz, röportajınız veya şirket çapındaki duyurunuz, katılımcılarınız farklı bir kıtada olsa bile bu kişisel dokunuşa sahip olabilir. Video konferans, bir isme ve sese bir yüz eklemenizi ve mesajınızı istediğiniz şekilde iletmenizi sağlar.

3CX WebMeeting - Tercih Edilen Video Konferans Çözümü


3CX WebMeeting, iletişiminizi dönüştüren, üretkenliği artıran, seyahat masraflarını azaltan, müşteri hizmetlerini artıran ve satışları teşvik eden benzersiz, istemsiz bir web konferansı ve işbirliği çözümüdür!

Görüntülü konferans İletişiminizi zenginleştiren etkileşimli özellikler ekleyerek standart telefon görüşmenizi bir üst düzeye taşıyın. HD video ile, toplantınızın başarısını gerçek zamanlı olarak değerlendirerek katılımcılarınızla göz teması kuruyorsunuz. Video konferans yüz ifadelerini sunduğundan, müşterinizin satış konuşmanıza tepkilerini veya duygularını tahmin etmenize gerek yok.

3CX WebMeeting'in sunduğu dahili video konferans özellikleri ile daha da ileri gidebilir ve daha fazlasını başarabilirsiniz. PDF yükleyin ve Word belgelerini, Excel elektronik tablolarını, masaüstünüzü veya en son reklam tasarımınızı iş arkadaşlarınızla paylaşın. Çevrimiçi beyaz tahta özelliğinden yararlanın ve fikirlerinizi beyin fırtınası yaparak ve ekibinizle birlikte hızlı ve etkili bir şekilde sunumlar ve raporlar oluşturarak etkileşimli olarak işbirliği yapın.

3CX WebMeeting ile web seminerleri oluşturun ve BT personelinizin elinizin altında olması gerekmez. Web seminerleri kaliteli potansiyel müşteriler yaratmanın ve işinizi büyütmenin harika bir yoludur. Sadece birkaç fare tıklamasıyla ve herhangi bir eğitim almadan, ortak hoparlörleri sorunsuz bir şekilde getirirken ürün veya hizmetinizi kendi bilgisayarınızdan yüzlerce potansiyel müşteriye ayarlayabilir ve sunabilirsiniz.

Temel Video Konferans Özellikleri:
Kullanımı kolay
İstemcisiz görüntülü aramaları mümkün kılan WebRTC teknolojisinden yararlanır
Belge Paylaşımı
Gelişmiş çevrimiçi sınıf özellikleri
Metin Sohbeti ve Dosya Aktarımı
Ekran Paylaşımı ve Uzaktan Kumanda

NEDEN 3CX BULUT SANTRAL?

Fiziksel bir santral ve server satın almadan tüm telefon hizmetlerinizi dakiklar içinde, çoğrafik yada fiziksel sınırlara takılmadan, şube farkı ve telefon sayısı gözetmeksizin %80 ucuza kullanmak üzere sunulan, yeni teknolojik telefon santral hizmetidir. Birçok platformla uyumludur. Kolay arayüzü ile kullanımı çok kolaydır. Yönetimi tamamen size aittir.

BULUT NUMARA NEDİR?

Türkiye'de Türk Telekom üzerinden fiziksel olarak satın alınan numaraların digital sip hatlarına dönüştürülüp yerel ve fiziksel sınırların ortadan kaldırıldığı internet üzerinden 3cx farkı ile çok çok ucuza konuşturduğumuz telefon hizmetimizdir.

 

FİYATLARIMIZ

3CX bulut alt yapısını kullanarak

sahip olacağınız

binden fazla özellik için lütfen

fiyatlarımıza göz atın.

 

...BU SAYFA YAPIM AŞAMASINDADIR...

3CX BULUT

Demo için lütfen hemen bizimle iletisim kurun...

santral hizmeti

Hiç şüphesiz ve tartışmasız dünyanın en eski ve en yenilikçi telefon sistemi, 3CX IP Telefon sistemidir.

 

Kendini yıllardır yenileyen ve yapısındaki tümleşik firewall ile dünyanın en güvenilir telefon sistemi yine 3CX'dir.

 

Kurulumu ve kullanımı hızlı, maliyeti normal telefon sistemlerinin kabiliyetlerine göre çok düşük bu telefon sistemi diğer tüm telefon santral sistemleri ve markalarını her geçen yıl ile açık ara geride bırakmaktadır.

 

3CX gelişmiş alt yapısı ile Mobil çağda "app store", "google play store", "windows", "ios", "linux" gibi birçok işletim sistemine destek veren tek ıp telefon sistemi olarak ön plana çıkan ve dahili hatlarınızı masaüstü telefonlardan kurtararak ofis dışında da telefon ihtiyaçlarınızın tamamına cevap veren en başarılı yegane IP Telefon Sistemidir.

3CX telefon sistemi, konuşmayı özgürleştiren, coğrafik  sınırları aradan kaldıran "bridge mod"'u ile şubeler arası bağlantılarınızı tamamen kusursuz sağlayabilen ve sizi 7/24 dünyanın internet olan her yerinde kusursuz ve neredeyse bedava konuşturabilen bir yapıya sahiptir.

3CX Türkiye Servis ve Kurulum Hizmetleri


Firmamız Erya Yazılım, 3CX'le 2012 yılında  "GÖZTÜR A.Ş."  ortaklığı ile tanışmıştır. 

 

Geçtiğimiz yıllarda Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan ve Amerika'daki ortaklarımız ile ciddi bir potansiyele kavuşmuş 3CX'in Türkiye'deki en eski ve en başarılı bayileri arasında yer almaktayız.

Firmamız 3CX Türkiye olarak, Erya Yazılım, 2012 yılından bugüne 3CX BULUT IP TELEFON hizmetini Türkiye'de küçük ve orta ölçekli binlerce firmaya sunmaktadır. 

3CX'in güçlü alt yapısını Verimor Telekom bulut telefon yapısıyla birleştirerek dünyada ve Türkiye'de ilk kez kullanıma sunan en başarılı 3cx ortağıyız. 

 

Türkiye'de Turkcell Fiber yedekli alt yapı ile telefon santrali hizmetini çok ucuza kesintisiz ve yüksek kalitede, rakiplerine oranla %80 tasarrufla sunabilen bir konumdayız. 

 

Amacımız, ofis dışında dahi, iletişimin vazgeçilmezi telefon hizmetini 3CX Bulut ile, 7/24 kesintisiz ve ucuza, küçük orta ölçekli işletmelere sunmaya ve bu hizmeti ihtiyacı olan herkese ulaştırmaya devam etmektir.

3CX BULUT

Demo için lütfen hemen bizimle iletisim kurun...

santral hizmeti

3CX, kutudan çıkar çıkmaz eksiksiz Birleşik İletişim sunan açık standartlı bir iletişim çözümüdür. Herhangi bir işletme veya endüstri için uygun olan 3CX her ihtiyacınızı karşılayabilir; hareketlilik ve statüden gelişmiş iletişim merkezi özelliklerine ve çok daha fazlasına, maliyetin bir kısmıyla.

3CX, işletme içi iletişim sisteminizin kurulumunu ve bakımını o kadar kolay hale getirir ki, ister bir cihazda, ister sunucuda veya bulutta zahmetsizce kendiniz yönetebilirsiniz.

bottom of page