top of page
Black on Transparent.png

ERYA SOFTWARE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

tecrübeden fazlası...

Büyük fikirler için küçük başlangıçlar...

eryasoft”, bilişim alanındaki i.t. (bilgi teknolojileri) / bilişim teknolojileri ihtiyaçlarını karşılamak için 2007 yılında kurulmuştur.

 

2007 yılından bugüne her firmanın en önemli departmanı sayılan bilişim alanlarında ihtiyaç duyulan talep, destek ve servis hizmetleri için dünyanın önde gelen teknoloji geliştiricilerinin yenilikçi teknolojik ürün ve çözümleriyle birlikte benzersiz i.t. hizmetleri vermekteyiz.

 

Oluşturduğumuz her çözüm ve önerinin bilişim hizmetleri alanlarında, başarı oluşturan, fark yaratan, fikir üreten, uzman tecrübeli/birikimli kadromuz ve sayısı 500’ü aşkın iş ortaklarımızla birlikte alanında nitelik yaratan çalışmalar olduğu gayreti ve inancıyla çalışmakta ve bu alanda yenilikçi kaliteli hizmetler sunmaktayız.  

 

Bilişimin neredeyse tüm alanlarında sektör ayırmaksızın, kobiler (küçük işletmeler), ortak ve büyük çaplı işletmelere yönelik çok çeşitli hizmetler vermekteyiz. 

 

21. yüzyılın en önemli gelişimi sayılan ve giderek hızla yaygınlaşan bilişim teknolojileri alanında, firmaların gelişen ve değişen teknolojiye uyum sağlayabilmesi için dijital dönüşüm süreçlerine proje ve danışmanlıklarımızla yardımcı olmaktayız. Birlikte çalıştığımız projelerde kurumsal firmalara zaman ve mekân kazandırmakta, bilişim teknolojileri dönüşüm karmaşasından çalışanları ve yöneticileri uzaklaştırmakta bu sürecin olumsuz sonuçlarından firmaları kurtarmaktayız. Ayrıca ürettiğimiz her çözümün firmaların iş akışı içerisinde değişikliğe hızlıca adaptasyonunu en başarılı yollara sağlamaktayız. 

 

Sunduğumuz hizmetlerle yenilikçi, ilerici ve akılcı çalışma ortamları oluşturarak firmalara işlerinde ivmeler kazandırdığımıza yöneticilerin ve idarecilerin olumlu dönüşleri ile şahit olmaktayız. Benzersiz hizmetlerimiz ve başarılı çözümlerimizle ihtiyaç duyulan teknolojik yolları belirleyerek işletmelerin başarıya giden yolda kârlılığını artıracak tüm teknolojik yolların önünü açmaktayız.

 

Hizmet verdiğimiz firmalara bilişim alanında kazandırdığımız imkân ve kabiliyetlerimiz sayesinde birlikte çalıştığımız firmalar rakiplerine nazaran teknolojik üstünlük ve kolaylıklar elde ederek gelir getirici birçok faydayla birlikte ekonomik üstünlüklere sahip olurlar. 

 

Gelişen ve değişen teknolojiye yabancı kalmamak, teknolojik üstünlük ve kolaylıkları elde etmek, başarıda zirvede olmak için siz de, “eryasoft”’un “tecrübeden fazlası”’nı sunacağı imkân, hizmet ve çözümlerle i.t. hizmeti olanaklardan hemen faydalanmalısınız.

bottom of page