top of page
HP 45 PLOTTER KARTUŞ 51645AE / 51645A 
hp-45-51645ge-siyah-orjinal-kartus-21-ml
hp 45 kartuş.jpeg
HP 51645A.jpg

HP 45 PLOTTER KARTUŞU 51645A

Her baskı yaptığınızda keskin, profesyonel kalitede sonuçlar elde edin. Patentli, pigment tabanlı HP siyah mürekkep ve mürekkep kartuşu teknolojisi, kolay kurulum ve güvenilir performans için yazıcınızla birlikte tasarlanmıştır. Daha fazla sayfa, yüksek güvenilirlik ve inanılmaz değer mi istiyorsunuz? Orijinal HP mürekkep kullanmanız gerekiyor.

 

Neden orijinal HP mürekkebi satın almalısınız?

Yeniden doldurmaya kıyasla iki kat daha fazla sayfa elde edin¹ İlk seferde ve her seferinde baskılarınızın doğru olmasını sağlayın. ¹ Orijinal HP mürekkep kartuşları; Audaces, Lectra, Gerber, Assyst, Gemini, WearCad, Polypattern ve diğer tüm plotterlarda %100 uyumludur.  Bkz. Http://www.spencerlab.com/reports/HPInkReliability-NA-2018.pdf.

 

Olağanüstü baskı kalitesi

Her seferinde ekstra keskin siyah metinler ve profesyonel sonuçlar için patentli, pigment bazlı HP mürekkebi Tüm görüntüleme sisteminin kritik bir bileşeni olan güvenilir HP kartuşları, tutarlı sonuçlar sağlar.

 

Kullanımı ve bakımı kolay

Az bakım gerektiren, sorunsuz baskı için kurulumu basit ve değiştirilmesi kolaydır 30'dan fazla ülkede ücretsiz , kolay iade ve geri dönüşüm.

Program kullanılabilirliği değişiklik gösterir. HP baskı sarf malzemelerinin iadesi ve geri dönüşümü, HP Planet Partners programı aracılığıyla şu anda Asya, Avrupa ve Kuzey Amerika'da 30'dan fazla ülkede mevcuttur.

 

 

Eke bakın veya http://www.hp.com/recycle adresini ziyaret edin.

 

HP güvenilirliği değer katar

HP 45, test edilen önde gelen yeniden üretilmiş markalardan ortalama olarak 9 kat daha güvenilirdi

2003 Mürekkep Püskürtmeli Kartuş Güvenilirlik Karşılaştırma Çalışması test sonuçları QualityLogic, Inc. tarafından sağlanmıştır ve HP tarafından yaptırılmıştır. Testler laboratuvar koşullarında gerçekleştirilmiştir ve gerçek performans değişebilir. Tüm ayrıntılar için

http://www.hp.com/go/suppliesreliability adresine bakın.

 

Zamandan tasarruf etmek ve üretkenliği artırmak için hassas bir şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir

İade ve değişim bilgileri HP.com, teslimattan sonraki 30 güne kadar bu ürün için iade veya değişim kabul edecektir. Bir stok ücreti geçerli olabilir.

bottom of page