top of page
Black on Transparent.png

ERYA SOFTWARE BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

tecrübeden fazlası...

Büyük fikirler için küçük başlangıçlar...

Hakkımızda


"eryasoft", 2007 yılından günümüze bilişim alanındaki teknolojik talep ve ihtiyaçların karşılanması amacıyla hizmet vermektedir. Sektör ayırmaksızın tüm firmalara destek, danışmanlık ve çözüm hizmetleri sunan firmamız, hızla değişen tüm bilişim ihtiyaçlarına adapte olmanızı sağlar. Bu alandaki taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler bulmanıza yardımcı olur ve teknolojik tüm gelişmelere kolaylıkla entegre olmanızı sağlar.

 

Misyonumuz  

 

"eryasoft" olarak misyonumuz, yılların deneyimiyle kazandığımız tecrübemizi kullanarak her ölçekteki işletmenin bilişim ihtiyaçlarını en doğru ve en uygun şekilde karşılamak, değişen teknolojiye ayak uydurarak yenilikçi çözümler sunmak ve firmaların iş süreçlerini optimize ederek rekabet avantajı kazanmalarına yardımcı olmaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sürdürülebilir başarıya katkıda bulunan, uluslararası standartlarda, verimli ve güvenilir çözümler sunan, çevreye duyarlı ve sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir firma olma hedefindeyiz.

 

Vizyonumuz  

Vizyonumuz, Türkiye'nin en saygın ve lider bilişim çözümleri sağlayıcılarından biri olmak, müşterilerimizle uzun vadeli ve güvenilir ilişkiler kurmak ve sektördeki gelişmelere öncülük etmektir.  

 

Hizmetlerimiz

 

- Bilişim Destek Hizmetleri ve Danışmanlık Hizmetleri

- Yazılım Himzetleri

- Donanım Çözümleri

- Ağ Çözümleri

- Güvenlik Çözümleri

- Bulut Hİzmetleri

- Yazılım Entegrasyon Çözümleri

- Mail Hosting Çözümleri

- Kriptolanmış Dosya Çözümleri

- IP Telefon Santrali Hizmet ve Çözümleri

- Sanal Santral Sanal Numara Hizmet ve Çözümleri

- Bilişim Alanında Satış ve Sonrası Hizmet ve Çözümler

 

Referanslarımız  

"eryasoft", birçok farklı sektörden firmaya hizmet vermiştir. Referanslarımız hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page