top of page
Audaces Kalıp Programı

Audaces PATTERN

Modellelerin Audaces Kalıp programı ile kalıplarınız dijital dönüşümde! Karmaşıklıktan bağımsız olarak, doğrudan bilgisayarınızdan başlayarak, kalıpları sayısallaştırarak veya 4D ön modelleme yaparak, yüksek kalitede ve hassas kalıpları dinamik olarak oluşturun ve geliştirin.

Kalıplarda_HIz_ve_Doğruluk.png

Audaces Kalıp, hızlı ve kolay bir şekilde şablonlar oluşturmanıza, var olan tabanları doğrudan bilgisayarınızda aktarmanıza ve değiştirmenize olanak tanıyan sezgisel bir arabirime sahiptir.

Kalıplarda_Yenilik_ve_Hız.png

Audaces 360, hızlı ve kolay bir şekilde şablonlar oluşturmanıza, var olan tabanları doğrudan bilgisayarınızda derecelendirmenize ve değiştirmenize olanak tanıyan sezgisel bir arabirime sahiptir.

Kalıplarda Baist ve Akıllık.png
Komple Sistem.png

Doğrudan bilgisayardaki kalıpları geliştirin veya mevcut tabanları değiştirin. İstenilen çeviklik ve kaliteyi elde etmek için basit ve dinamik bir şekilde mezun olun.

Kalıpları güvenli bir şekilde oluşturun, tabanları hızlıca ölçeklendirin ve tam olarak oturtun.

Öğrenmesi ve Kullanması kolay kalıp prog

Moda profesyonelleri ve dünyanın en büyük ve en iyi eğitim kurumları arasında favori giyim modelleme sistemi.

kalıp programında birden çok seçenek.png

Audaces Kalıp Programı ile Dikiş işlemini çok basit bir şekilde tanımlayın. Kalıbı keserken, bir takım açar, bunu da tasarımcının takdirine bırakarak kesme hattını ve yapılacağı yönü seçer, iki kılikle işlemini tamamlar.

bottom of page