top of page
Audaces Digit Programı

Audaces Digiflash

Kalıpları doğru ve hızlı bir şekilde tarayın

Audaces Digiflash ile baza dönüşen kalıpları hızlı ve dijital bir şekilde dijitalleştirebilirsiniz! Ve ilk modeli kaybetmeden değiştirip düzeltmeleri saniyeler içinde kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

 
Üstelik, şaşırtıcı bir şekilde, yalnızca dijital bir fotoğraf kullanarak, modelinizin tüm kağıt kalıplarını tarayabilirsiniz. Kalıpları makineye yerleştirdikten sonra, sadece tek bir tıklamayla tüm kalıplar inanılmaz bir hassasiyetle taranır ve saniyeler içinde bilgisayar ortamına aktarılmış olur.

Audaces Digiflash kullananların avantajlarını sizde görün;

Basit ve akıllı;
digiflash_basit_ve_akıllı.png

Aynı anda bir kalıp setini tarayın. Kalıpları cihaza yerleştirin ve teknolojinin sizin için çalışmasına izin verin. Sonuç şaşırtıcı.
Saniyeler içinde kalıplarınızı tüm ölçüleri ile aktarmış olun. Bu teknolojik ödül almış

ürünümüzden size faydalanın

Audaces Digit.PNG
Tek Tıkla Digit edin

Aynı anda bir baz kalıbın resmini çekin Kalıpları bilgisayar aktarın. Ve teknolojinin sizin için çalışmasına izin verin. Sonuç şaşırtıcı.
Saniyeler içinde kağıttan

digitale geçmiş olun

Tek_Tıklama_ile_Digit.PNG
Tek Tıkla Düzeltin

Sayısallaştırılmış kalıplar mükemmel ve sınıflaması son derece kolaydır. Ve hatta onları yeni kurumlara uyarlayabilir ve gerektiğinde tekrar tek tıklama ile kullanabilirsiniz.

Eşsiz_Patente_Sahip_tek_Digit_Olma_Özell
Eşşiz Patentli bu teknolojiye sizde sahip olun

Her koleksiyon ile daha birçok model üretebilirsiniz saniyeler içinde. Audaces'in bu yüksek teknoloji ürünü ile pazarda her daim güçlü olun

bottom of page